Ponúkame Vám svetové značky lyží Fischer, Rossignol a Elan. Nájdete u nás lyže strednej a vyššej triedy, no aj lyže v kategórii worldcup. Bežecké, zjazdové, all mountain, skialp či freeride alebo freestyle – všetky typy lyží máme skladom priamo v predajni. Vyberú si začiatočníci, aktívni lyžiari aj profi pretekári.

Ako správne vybrať lyže?

Pri výbere zjazdových lyží by ste mali prihliadať na viacero aspektov:

  1. Typ jazdy, respektíve terén, na ktorom budete lyžovať. Základné typy lyží rozdeľujeme na bežecké, zjazdové, all mountain, ski-alpové, freeride a freestyle lyže.
  2. Po výbere typu lyží ďalej odporúčame pozrieť sa na základné parametre jazdca: výšku, váhu a úroveň jazdy. Mäkšie lyže sú vhodné pre začiatočníkov, dlhšie a tvrdšie lyže sú vhodné pre vyšších, ťažších alebo  skúsenejších lyžiarov.
  3. Riaďte sa tiež pohlavím. Dámske lyže majú predsunuté ťažisko, aby boli točivejšie a menej agresívne pri výjazde z oblúku. Tieto lyže sa ľahšie ovládajú a ženám na svahu poskytujú väčší komfort.

Bežecké lyže sú extra kategória. Vyberajú sa zásadne podľa hmotnosti lyžiara. Len bežky „skate“ (korčuľovanie) sa vyberajú podľa výšky a úrovne  lyžiara.
Pokiaľ si teda neviete vybrať sami, navštívte nás a my Vám veľmi radi odborne poradíme.
 V našej predajni máme  modely z každej kategórie lyží vo všetkých dĺžkach.

  • Zoradiť
  • 5
  • 4
  • 3
  • List
Close

Cena

Cena:
Reset

Set

No products were found matching your selection.

Navigácia
Close

Môj košík

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Categories