Už sa tešíte na čerstvý sneh, vôňu lesa a jemne štípajúci mráz? Stačí si už len zobrať svoju dosku a vydať sa na hory. Pokiaľ tento rok hľadáte nového spoločníka, radi vám pomôžeme. Našou nosnou značkou snowboardového vybavenia je Rossignol, ktorý vám na svahu zaručí skutočne komfortnú jazdu. Zo snowboardovej obuvi vyberáme značky Blackhole, Northwave a Head.

Veľmi pohodlne si u nás vyskladáte celý snowboardový set: snowboard + topánky + viazanie. Okrem tohto základu si vyberiete aj doplnky ako je prilba, vhodné okuliare či funkčné oblečenie. Navštívte nás v našej predajni, kde vám radi poradíme s výberom snowboardu, viazania či topánok a odporučíme vám komponenty presne podľa vašich požiadaviek a nárokov.

Snowboardy

Každý jazdec má na svoj snowboard iné požiadavky, preto je nutné pri výbere zvážiť všetky aspekty. Dôležitá je vaša výška, dĺžka nohy ale aj štýl jazdy. Veľký rozdiel je aj medzi jazdou na upravenej zjazdovke a jazdou v čerstvo napadnutom snehu. Jedno je však isté: na správne vybratom snowboarde bude zážitok z jazdy neporovnateľne lepší. Pozrite si naše štýlové snowboardy vhodné do rôznych terénov.

Pokiaľ so snowboardingom len začínate a nie ste si úplne istý, ktorá doska bude pre vás tá pravá, radi vám s výberom poradíme.  

Podkategórie

  • Zoradiť
  • 5
  • 4
  • 3
  • List
Close

Cena

Cena:
Reset

No products were found matching your selection.

Navigácia
Close

Môj košík

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Categories