Kvalitné športové doplnky

Aby vám pri cyklistike a turistike nič nechýbalo, mám skladom široký sortiment doplnkov a príslušenstva k týmto dvom outdoorovým športom. Nájdete u nás náhradné diely na bicykle, detské sedačky, ale aj prilby a okuliare. Pre turistov máme pripravené teleskopické trekingové palice, ruksaky, kapsičky a ostatné doplnky, s ktorými sa vaše výstupy stanú bezpečnejšími a pohodlnejšími.

Bezpečné cyklistické prilby

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Cyklistické prilby značiek Longus, HQBC, Powell, UVEX a SCOTT vás ochránia pri páde a dovolia vám jazdiť aj v adrenalínovejších terénoch. Podľa využitia si u nás môžete vybrať spomedzi cestných prilieb, horských, enduro, zjazdových, alebo prilieb pre deti a juniorov.

Náhradné diely na bicykle

Snažíme sa, aby všetky štandardne používané náhradné diely našich bicyklov boli u nás v predajni k okamžitému odberu. Práve vďaka kompletnému skladovému sortimentu dokážeme vykonať takmer všetky servisné opravy do 24 hodín.

V ponuke máme vypletené kolesá, plášte a duše, všetky časti prevodového ústrojenstva, predné a zadné prehadzovačky s radičmi, brzdové segmenty vrátane kotúčov a brzdových platničiek, náhradné ložiská a ešte mnoho ďalšieho. Kompletný sortiment nájdete priamo v našej predajni, alebo sa môžete informovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Turistické palice

Pri prechádzaní náročným terénom určite oceníte dva oporné body navyše. Trekingové palice sú skvelým pomocníkom na mokrom teréne, snehu, či dokonca aj na zľadovatenom povrchu. Poskytnú vám potrebnú stabilitu a vynaloženú námahu šikovne rozložia na celé telo. Vďaka tomu vám umožnia správne dýchať a celej vašej chôdzi dodajú svižnosť a pružnosť.

Tí, čo trekingové palice už vyskúšali, na ne nedajú dopustiť. Výraznou prednosťou tejto turistickej pomôcky je, že tlmia nárazy na kĺby dolných končatín, a tým šetria bedrá i chrbticu. Uľahčujú prechod horským terénom, šetria energiu a chôdza je vďaka nim pohodlnejšia, istejšia a dokonca aj rýchlejšia. Využijete ich pri ceste na vrchol, no aj pri schádzaní dolu, kedy kĺby zažívajú najväčšiu záťaž.

V zdolávaní náročných kopcov vám pomôžu tiež trekingové palice značky Leki alebo Viking, ktoré nájdete v našej predajni. Palice sú teleskopické, aby ste si ich dĺžku mohli nastaviť priamo podľa vašej výšky.

Detské sedačky na bicykle

Pripravujeme text

Okuliare

Pripravujeme text

Ruksaky a kapsičky

Pripravujeme text

Ostatné

Pripravujeme text

  Otváracie hodiny predajne

  Po   9:00-17:00
  Ut   
  9:00-17:00
  St    
  9:00-17:00
  Št   
  9:00-17:00
  Pi   
  9:00-17:00
  So 
  zatvorené
  Ne  
  zatvorené

  V inom termíne možnosť telefonickej dohody.

  Sortiment predajne

  Služby a ponuka v našej predajni sa mení v závislosti od aktuálnej sezóny.

  Od 1.11. sa venujeme zimným športom a servisu lyží, snowboardov a bežiek. Lyžiarska sezóna končí podľa aktuálnych lyžiarskych podmienok, spravidla 2 týždne po Veľkej noci. 

  Od 1.3. pravidelne rozbiehame aj servis a predaj sortimentu na letné športy, predovšetkým pre cyklistiku a turistiku.

  MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS

  KONTAKT

  Navigácia
  Close

  Môj košík

  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Great to see you here !

  A password will be sent to your email address.

  Already got an account?

  Categories