Modely detských bicyklov sú vhodné pre deti do výšky 135 cm. Ich maximálna veľkosť rámu je 20, rovnako ako aj maximálna veľkosť kolies. Rám je ľahký ale pevný, aby sa dieťaťu dobre jazdilo. Bicykle sú rozdelené do dvoch kategórií pre dievčatá a chlapcov, pričom obidva druhy máme v značkách Romet a Galaxy.

Naše detské bicykle sú podľa konkrétnych špecifikácií vhodné na jazdu po asfalte, no aj ľahšom horskom teréne. K bicyklom máme skladom potrebné doplnky ako sú prilby, stojany alebo držiaky na fľaše, takže vám už nič nebude brániť v tom, aby ste sa s deťmi vybrali na dlhší cyklovýlet. V našej ponuke nájdete tiež menšie modely BMX pre deti, ktoré chcú vyskúšať freestylové jazdenie.

Junior bicykle značiek Romet a Galaxy sú ideálne pre väčšie deti alebo teenagerov do výšky 155 cm. Modely týchto bicyklov začínajú na veľkosti rámu 20. Sú vhodné pre rekreačných cyklistov, no aj pre naozaj aktívnych juniorov, ktorí na bicykli jazdia pravidelne. Podľa typu rámu si z nich vyberú chlapci aj dievčatá.

Keďže je pre mladých jazdcov dôležitý aj dizajn, bicykle máme v rôznych farebných kombináciách. Môžu si tak zvoliť súhru kvality, pohodlia a štýlu, vďaka čomu sa z nového bicykla budú naozaj tešiť a užijú si radosť z bicyklovania.

  • Zoradiť
  • 5
  • 4
  • 3
  • List
  Close

  Cena

  Cena:
  Reset

  No products were found matching your selection.

  Navigácia
  Close

  Môj košík

  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Great to see you here !

  A password will be sent to your email address.

  Already got an account?

  Categories