Kvalitné doplnky pre športovcov

Užite si na svahu naozajstnú pohodu. Pomôžu vám v tom rôzne doplnky, vďaka ktorým sa budete cítiť komfortne a bezpečne aj na strmom kopci. Skúsite okuliare pre lepšiu viditeľnosť, prilbu pre vyššiu bezpečnosť či palice pre poriadnu stabilitu? Alebo by sa vám skôr hodili chrániče alebo vosk pre dokonalú sklznicu? Pripravili sme pre Vás všetko, čo vašu lyžovačku zaručene vylepší: kukly, šatky, vaky na lyže, pásky na lyže, ruksaky a iná vysokohorská výbava. Stavte sa v našej predajni a prezrite si celú ponuku doplnkov k zimným športom.

Prilby

Bezpečnosť kladieme na prvé miesto. Pre lyžiarov a snowboardistov máme pripravenú širokú ponuku modelov a farieb prilieb od svetoznámych značiek Uvex, Scott. Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť nás a nechať si poradiť, veľmi radi vám k prilbe vyberieme aj vhodné okuliare, ktoré budú do výrezu prilby dokonale sedieť. Tvarovo dopasovaná prilba s okuliarmi vám zaistí komfort na svahu a zabráni akémukoľvek nepríjemnému tlaku.

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare využijete aj v zime. Či už sa vydáte na horskú turistiku, alebo si vychutnáte slniečko v apres-ski, vašim očiam poskytnú 100% UV ochranu. Pozrite si našu ponuku Uvex slnečných okuliarov ošetrených výnimočnými technológiami proti rozbitiu či zahmlievaniu.

Lyžiarske okuliare

Lyžujete aktívne a často v náročných podmienkach? Máme pre vás riešenie, vďaka ktorému budete mať na terén vždy skvelú viditeľnosť. Variomatické okuliare Uvex automaticky reagujú na zmenu svetelných podmienok, vďaka čomu prispôsobujú priehľadnosť skla podľa počasia. Zaistia vám optimálnu viditeľnosť počas slnečných, no aj zamračených a sivých dní. Vďaka fotochromatickému sklu sa postarajú o 100% ochranu pred UVA, UVB aj UVC žiarením.

Pre rekreačných lyžiarov či deti máme v predajni aj štandardné lyžiarske okuliare so skvelými vlastnosťami. Pri výbere konkrétneho modelu dbajte najmä na tvar vašej prilby, aby do nej okuliare tvarovo vošli.

Palice

Pravidelný rytmus a stabilitu na svahu udržíte vďaka dobrým lyžiarskym paliciam. V ponuke preto máme najrôznejšie druhy palíc rozdelené podľa typu lyžovania, náročnosti jazdy a v neposlednom rade aj podľa dizajnu. Zjazdové lyže doplnia palice Fischer, Rossignol alebo Elan. Skladom máme aj špičkové palice Komperdell alebo špeciálne palice Leki so systémom Trigger S, ktorý predstavuje prvé bezpečnostné spojenie lyžiarskej palice s rukavicou.

Bežecké lyže dokážeme podľa dizajnu doplniť o vhodné palice. Čo sa týka kvality palíc, rekreačným zjazdárom určite postačia klasické, no stále skvelé hliníkové palice. Pre náročných jazdcov, skialpinistov či dokonca freeriderov máme v ponuke odľahčené karbónové palice.fo

Okrem lyžiarskych a bežkárskych palíc si môžete v predajni celoročne prezrieť modely teleskopických trekkingových palíc značiek Leki a Viking. Sú skvelým pomocníkom na mokrom teréne, snehu, či dokonca aj na zľadovatenom povrchu. Vďaka tomu vám počas zimnej túry poskytnú 2 oporné body navyše a vynaloženú námahu šikovne rozložia na celé telo. Umožnia vám správne dýchať a celej vašej chôdzi dodajú svižnosť a pružnosť.

Turisti, ktorí už trekkingové palice vyskúšali, na ne nedajú dopustiť. Výraznou prednosťou tejto turistickej pomôcky je, že tlmia nárazy na kĺby dolných končatín, a tým šetria bedrá i chrbticu. Uľahčujú prechod horským terénom, šetria energiu a chôdza je vďaka nim pohodlnejšia, istejšia a dokonca aj rýchlejšia. Využijete ich pri ceste na vrchol, no aj pri schádzaní dolu, kedy kĺby zažívajú najväčšiu záťaž.

Vosky

Kto maže, ten jede. S hladkou sklznicou bude vaša jazda neporovnateľne lepšia. Výhodne u nás nakúpite sklzové či stúpacie vosky na všetky typy lyží značiek TOKO, SKIVO. Rozhodnúť sa môžete medzi tekutým voskom s rýchlou aplikáciou alebo tuhým profi voskom. Vyberte si podľa vašich preferencií ale aj zručností s voskovaním.

Vložky do topánok

Hľadáte vhodné vložky do lyžiarskej či turistickej obuvi? Priamo v našej predajni vám navrhneme špičkové vložky SIDAS presne na mieru vášho chodidla. Zanalyzujeme ho podľa výšky klenby a vyberieme pre vás vhodnú športovú vložku, s ktorou sa každá športová aktivita stane príjemnejšou. Pre analýzu chodidla nás navštívte kedykoľvek počas otváracích hodín.

Chrániče

Ochráňte sa pred nepríjemným pádom. Navštívte nás v našej predajni a vyberte si z množstva chráničov značky KOMPERDELL vhodných pre športovcov jazdiacich v nebezpečnom teréne ale aj úplných začiatočníkov.

  Otváracie hodiny predajne

  Po   9:00-17:00
  Ut   
  9:00-17:00
  St    
  9:00-17:00
  Št   
  9:00-17:00
  Pi   
  9:00-17:00
  So   
  zatvorené
  Ne  
  zatvorené

  V inom termíne možnosť telefonickej dohody.

  Sortiment predajne

  Služby a ponuka v našej predajni sa mení v závislosti od aktuálnej sezóny.

  Od 1.11. sa venujeme zimným športom a servisu lyží, snowboardov a bežiek. Lyžiarska sezóna končí podľa aktuálnych lyžiarskych podmienok, spravidla 2 týždne po Veľkej noci. 

  Od 1.3. pravidelne rozbiehame servis a predaj sortimentu letných športov, predovšetkým cyklistiku a turistiku.

  MÁTE OTÁZKY? KONTAKTUJTE NÁS

  KONTAKT

  Navigácia
  Close

  Môj košík

  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Great to see you here !

  A password will be sent to your email address.

  Already got an account?

  Categories